aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. PZW Lubawka

W sobotę i niedzielę (12, 13 czerwca) na Odrze w Opolu odbyły się I Uczniowskie Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Spławikowym.

Kolejka 23 - 13 czerwca

Kamienna Góra - turniej tenisa ziemnego

W sobotę i niedzielę (12 i 13 czerwca) na kortach nad kamiennogórskim zalewem rozgrywany był turniej tenisa ziemnego o puchar Intermarche.

Lubawka - II Bieg Kruczej Skały - Memoriał Wiesława Dygonia

Dzisiaj (niedziela, 13 czerwca) w Lubawce odbył się II Bieg Kruczej Skały - Memoriał Wiesława Dygonia. Oprócz biegów na dystansie 23 i 10 km zawodnicy rywalizowali na trasie Nordic Walking (5 km) oraz w biegach dzieci i młodzieży.

Kamienna Góra - Mistrzostwa Okręgu PZW

W sobotę i niedzielę (12 / 13 czerwca) na Zalewie w Kamiennej Górze rozgrywane były Feederowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Jeleniej Górze w kategorii senior. Udział wzięło 26 wędkarzy.

Kolejka 25 - 12-13 czerwca

Kamienna Góra - ul. Lubawska

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie wykonane na jednym z podwórek przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze. Obok koszy na śmieci zalegają odpady, których nie powinno tam być.

Policjant, który mi pomógł

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji organizuje ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Głównym celem konkursu jest w szczególności promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym. Istotą przedsięwzięcia jest również wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom krzywdzonym, w tym dotkniętym przemocą w rodzinie.

fot. AMS Mini Volley Kamienna Góra

Wczoraj w Kobierzycach zawodniczki AMS Mini Volley Kamienna Góra brały udział w turnieju minisiatkówki dziewcząt w ramach Volleymania Dolny Śląsk.

Kolejka 25 - 12-13 czerwca

Kolejka 32 - 12-13 czerwca

Orzeł Lubawka : Piast Nowa Ruda

W rozgrywkach IV ligi piłki nożnej Orzeł Lubawka podejmował dzisiaj (sobota, 12 czerwca) Piasta Nowa Ruda. Przed spotkaniem gospodarze mieli jeszcze szansę na utrzymanie w IV lidze.

Lubawka - turniej piłki nożnej

MKS Chełmsko Śląskie zorganizował dzisiaj (sobota, 12 czerwca) III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Kamiennogórskiego. Zawody odbyły się na stadionie w Lubawce.

Przedwojów - serce

Na terenie powiatu kamiennogórskiego ustawiony został kolejny pojemnik na plastikowe zakrętki. Podobnie jak poprzednie, ma kształt serca.

Chełmsko Śląskie - parafia - księgi kościelne

W parafii pw. św. Rodziny w Chełmsku Śląskim gościł dzisiaj (sobota, 12 czerwca) profesor Józef Zaprucki wraz ze studentami wydziału filologii germańskiej Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze. Naukowcy rozpoczęli badania ksiąg kościelnych.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2021 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA