aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

szarocin

Droga Wojewódzka nr 367 w Szarocinie jest dalej remontowana. W tej chwili (3 czerwca) dziury nad przepustami zostały poszerzone, wybrany został żwir, położona warstwa asfaltu.

zus Każdy przedsiębiorca, który ma swoje indywidualne konto na PUE ZUS może teraz na bieżąco sprawdzać czy ZUS już rozpatrzył i przyznał mu zwolnienie z opłacania składek. Wystarczy zalogować się do swojego konta żeby szczegóły swojego wniosku.

Teatr Dramatyczny w Wabrzychu

Od czerwca do sierpnia 2020 Teatr wyprodukuje dwanaście autorskich podcastów skupionych na opowieściach i doświadczeniach ostatnich miesięcy zaproszonych artystów. Audycje będą emitowane od 21 sierpnia na ogólnodostępnych platformach Soundcloud i Spotify. Wałbrzyski Teatr zamierza dotrzeć tym działaniem do szerokiej grupy odbiorców – zarówno swoich wiernych fanów, ale też do osób, które zaznajomione z tą formą radiową mogłoby przekonać się także do Teatru.  

03 policja

Wybuchy i strzały obudziły dzisiaj (środa, 3 czerwca) mieszkańców ul. Staszica w Kamiennej Górze (dawna ul. M. Fornalskiej).

Czarnów

Przez powiat kamiennogórski przechodzą burze. Zjawisko bardzo niebezpieczne, ale i piękne.

petycja PKS Kamienna Góra

Bożena Kończak i Ireneusz Kordziński, radni powiatu kamiennogórskiego złożyli dzisiaj petycję w sprwie uruchomienia przewozów pasażerskich przez kamiennogórski PKS. Poniżej publikujemy treść petycji.

fot. policja

Kolejnych pijanych kierujących zatrzymali policjanci na terenie powiatu kamiennogórskiego.

Orzeł Lubawka - Matheus Sousa

Orzeł Lubawka szykuje się do nowego sezony. Lubawski klub zagra w IV lidze. Beniaminek szykuje wzmocnienia.

Szarocin

Budowa chodnika w Szarocinie zbliża się ku końcowi. Kierowcy od kilku miesięcy narzekają na pozostawione wykopy zasypane żwirem w poprzek drogi.

fot. MGOK Lubawka

Z okazji Dnia Dziecka, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce zaprasza wszystkie dzieci i ich najbliższych do obejrzenia i wysłuchania specjalnie przygotowanych na ten dzień bajek i animacji teatralnych w wykonaniu pracowników i działaczy naszego ośrodka.

koszyk na zakupy

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia wykonane w pobliżu ul. Lipowej w Lubawce.

Wczoraj (29 maja) około godziny 16 na osiedlu przy ul. Cichej w Kamiennej Górze znaleziony został drogi zegarek. Właściciel może kontaktować się ze znalazcą telefonicznie

policja

Sezon działkowy rozpoczął się na dobre, niestety razem z nim zauważalna jest zwiększona aktywność włamywaczy do ogrodowych altan. Zadbajmy o odpowiednie zabezpieczenie swojego mienia i nie dajmy się okraść

policja

Podczas rutynowej kontroli policjanci zatrzymali 24-latka, który palił marihuanę. Młody mieszkaniec Kamiennej Góry miał przy sobie więcej narkotyków.

zus Przejście na emeryturę lub rentę, nie oznacza, że nie można być nadal aktywnym zawodowo. Jeżeli tylko chcemy i zdrowie nam pozwala, to możemy dalej pracować. Jeśli jednak nie osiągnęliśmy wieku emerytalnego to trzeba pilnować, aby osiągane dochody nie spowodowały obniżenia lub zawieszenia świadczenia, wypłacanego przez ZUS. Limity zarobków zmieniają się, co trzy miesiące.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

REKLAMA