aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra - ul. M. Skłodowskiej

Na ulicy M. Skłodowskiej w Kamiennej Górze zamontowane zostały trzy progi zwalniające. Ograniczenie prędkości obowiązuje na znacznej części tej trasy.

Lubawka - pasowanie pierwszoklasistów

Pierwszoklasiści z Lubawki zostali dzisiaj (czwartek, 19 października) przyjęci do grona uczniów miejscowej Szkoły Podstawowej.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa dolnośląskiego na okres od godz. 21:00 dnia 19.10.2017 do godz. 10:00 dnia 20.10.2017.

Lubawka

Przy rzeźbie św. Floriana, na początku kalwarii na Świętej Górze w Lubawce, rozbudowane zostało miejsce do odpoczynku.

ZSS Kamienna Góra

Wczoraj (środa, 18 października) uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze odwiedzili Szkółkę Leśną w Krzeszowie. Zostali przywitani przez leśników Bartka Dymek oraz Dorotę Stodolak.

Kamienna Góra - Zespół Szkół Ogólnokształcących - otrzęsiny

Na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyły się dzisiaj (środa, 18 października) otrzęsiny pierwszoklasistów z liceum ogólnokształcącego.

Stypendia Prezes Rady Ministrów

Eryk Mika, uczeń klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze (część Zespołu Szkół Ogólnokształcących) odebrał stypendium Prezesa Rady Ministrów. Jako jeden z pięciorga Dolnoślązaków ze szkół ponadgimnazjalnych zaproszony został na uroczystość do Warszawy.

Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce opublikował zapytanie ofertowe dotyczące dostawy używanego samochodu dostawczego.

Uwaga kierowcy, na drodze wojewódzkiej z Kamiennej Góry do Kowar musicie liczyć się z utrudnieniami w ruchu (godz. 12:40).

Kamienna Góra - tablica

Na skrzyżowaniu ulic Jeleniogórskiej i Nadrzecznej w Kamiennej Górze stoi biała tablica przypominająca pusty billboard. Od reklamowej konstrukcji różni ją druk kolczasty rozciągnięty na górze.