aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
policja

Dzięki odpowiedniej postawie świadka, policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. Zatrzymany miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Raszów - zderzenie motocykla z samochodem

Na drodze Raszów - Wieściszowice doszło dzisiaj (niedziela, 21 października) po godzinie 13 do zderzenia motocykla z samochodem osobowym.

Statystyki - sierpień 2018Według danych google analytics portal powiatowa.info odwiedziło w lipcu 54 193 użytkowników. Statystyki odnotowały 294 209 sesji/wizyt i 739 904 odsłony.

Statystyki - lipiec 2018Według danych google analytics portal powiatowa.info odwiedziło w lipcu 47 605 użytkowników. Statystyki odnotowały 284 923 sesje/wizyty i 714 261 odsłon.

Znalazlem damskie okulary korekcyjne na drodze relacji Borówno - Kamienna Góra. Kontakt: 601 878 307

Dodatkiem do najnowszego wydania Pisma Samorządu Terytorialnego "Wspólnota" jest "Sukces kadencji. Ranking najlepiej rozwijających się gmin i miast".

Chełmsko Śląskie - pasowanie przedszkolaków - Krasnale

W przedszkolu w Chełmsku Śląskim odbyła się dzisiaj (piątek, 19 października) miła uroczystość. Do grona przedszkolaków przyjęte zostały najmniejsze dzieci.

zusJuż od wtorku upoważniony przez lekarza asystent medyczny będzie mógł wystawiać zwolnienia lekarskie. Zanim to jednak nastąpi jego nazwisko musi znaleźć się w rejestrze usług medycznych (RAM) i zostać zaakceptowane przez ZUS. W praktyce oznacza to, że lekarz zostanie odciążony od obowiązków administracyjnych i będzie mógł więcej czasu poświęcić pacjentowi.

Ciechanowice - skoda superb

Dzisiaj (czwartek, 18 października) skoda superb uderzyła w drzewo w Ciechanowicach. Samochodem jechały trzy młode osoby.

Szczepanów - pożar

Dzisiaj (czwartek, 18 października) strażacy wezwani zostali do pożaru budynku w Szczepanowie (gmina Lubawka).