aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. policja Kamienna Góra

Przed świętami, długą przerwą w nauce, kamiennogórscy policjanci odwiedzają kolejne szkoły.

policja Kamienna Góra

Policjanci ostrzegają przed fałszywymi informacjami przesyłanymi na telefony komórkowe i skrzynki poczty elektronicznej. Kliknięcie w link może kosztować utratę oszczędności.

policja Kamienna Góra

Kamiennogórscy policjanci przypominają, że przestępcy nie mają świąt, wręcz przeciwnie, okres wyjazdów, zabiegania jest dla nich okazją do popełniania przestępstw.

A4 - fot. gddkia.gov.pl

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na wykonanie analizy możliwości rozbudowy autostrady A4 od Wrocławia do Krzyżowej.

Kamienna Góra - renifer

Świetlna ozdoby w kształcie renifera nie ma szczęścia. Oświetlenie zostało uszkodzone.

prawo jazdy

W ubiegłym tygodniu policjanci kamiennogórskiej "drogówki" zatrzymali do kontroli osobowego forda. Widząc prawo jazdy kierującego, nabrali wątpliwości co do prawdziwości dokumentu.

fot. policja

W sobotę (15 grudnia) policjanci z posterunku w Marciszowie oraz funkcjonariusze Straży Leśnej prowadzili akcję wymierzoną przeciwko osobom nielegalnie wycinającą młode świerki oraz gałązki tych drzew. Przed świętami Bożego Narodzenia popyt na te rośliny jest duży. Nielegalne pozyskiwanie stanowi zagrożenie dla lasów.

Bukówka - policja

W piątek (14 grudnia) z podopiecznymi domu Senior+ w Bukówce spotkali się policjanci z Kamiennej Góry i Lubawki.

Kamienna Góra - PSP - ścieżka edukacyjna

Dzisiaj (poniedziałek, 17 grudnia) na terenie komendy Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze odbyło się otwarcie ścieżki edukacyjnej dla dzieci.

W sobotę (15 grudnia) ok. godz. 13.30 na drodze krajowej 5 w okolicy przejazdu kolejowego w Lubawce znaleziono narzędzie budowlane (prawdopodobnie wypadło z samochodu). Informacje pod nr tel. 796-401-452.