aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Dorota Zawadzka - Super Niania - Przedszkole nr 2 - Kamienna Góra

Dorota Zawadzka czyli znana Super Niania z popularnego kilkanaście lat temu programu telewizyjnego, gościła w Kamiennej Górze od poniedziałku. Dzisiaj, w czwartek 14 marca, spotkała się z rodzicami dzieci z Przedszkola nr 2 w Kamiennej Górze.

 

Dorota Zawadzka jest psychologiem rozwojowym. Wielką popularność przyniósł jej udział w programie „Super Niania”, w którym rozwiązywała problemy wychowawcze w rodzinach z małymi dziećmi. Do tej pory, jak mówi, ludzie poznają ją i pytają o rady. Codzienne dostaje kilkadziesiąt listów, na które stara się odpowiadać, chociaż nie zawsze nadąża robić to na bieżąco. W Przedszkolu nr 2 wystąpiła przed rodzicami i pedagogami z wykładem o inteligencjach wielorakich. Nie był to jedyny wykład w mieście. Od poniedziałku psycholog spotykała się z dziećmi z innych placówek pedagogicznych oraz rodzicami i nauczycielami. Jutro, jak zapowiedziała, będzie gościła w szkole w Krzeszowie.

Dorota Zawadzka napisała kilkanaście książek o wychowaniu dzieci oraz o ich prawach. Jest laureatką Orderu Uśmiechu. Prowadzi bardzo intensywne życie zawodowe spotykając się z rodzicami i dziećmi w całej Polsce. Podczas wakacji prowadzi charytatywnie akcję „Przytul lato” odwiedzając nadmorskie miejscowości by prowadzić zajęcia dla rodziców i dzieci.

Podczas wykładu w przedszkolu psycholog odpowiadała na pytania rodziców i opatrywała autografem swoje książki.

Dorota Zawadzka - Super Niania - Przedszkole nr 2 - Kamienna Góra

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez