aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. PZW Lubawka

W sobotę i niedzielę (12, 13 czerwca) na Odrze w Opolu odbyły się I Uczniowskie Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Spławikowym.

Kolejka 23 - 13 czerwca

Kamienna Góra - turniej tenisa ziemnego

W sobotę i niedzielę (12 i 13 czerwca) na kortach nad kamiennogórskim zalewem rozgrywany był turniej tenisa ziemnego o puchar Intermarche.

Lubawka - II Bieg Kruczej Skały - Memoriał Wiesława Dygonia

Dzisiaj (niedziela, 13 czerwca) w Lubawce odbył się II Bieg Kruczej Skały - Memoriał Wiesława Dygonia. Oprócz biegów na dystansie 23 i 10 km zawodnicy rywalizowali na trasie Nordic Walking (5 km) oraz w biegach dzieci i młodzieży.

Kamienna Góra - Mistrzostwa Okręgu PZW

W sobotę i niedzielę (12 / 13 czerwca) na Zalewie w Kamiennej Górze rozgrywane były Feederowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Jeleniej Górze w kategorii senior. Udział wzięło 26 wędkarzy.

Kolejka 25 - 12-13 czerwca

fot. AMS Mini Volley Kamienna Góra

Wczoraj w Kobierzycach zawodniczki AMS Mini Volley Kamienna Góra brały udział w turnieju minisiatkówki dziewcząt w ramach Volleymania Dolny Śląsk.

Kolejka 25 - 12-13 czerwca

Kolejka 32 - 12-13 czerwca

Orzeł Lubawka : Piast Nowa Ruda

W rozgrywkach IV ligi piłki nożnej Orzeł Lubawka podejmował dzisiaj (sobota, 12 czerwca) Piasta Nowa Ruda. Przed spotkaniem gospodarze mieli jeszcze szansę na utrzymanie w IV lidze.

REKLAMA