aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 27.09.2021 roku na Orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze odbył się Finał Powiatu Kamiennogórskiego w piłce nożnej. Była to rywalizacja dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Kolejka 6 - 26 września

Kamienna Góra, Mistrzostwa Powiatu LZS w warcabach 00 polowych

W sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu LZS w warcabach 100 polowych. Najlepsi zawodnicy będą reprezentować powiat na zawodach strefowych.

Kolejka 7 - 25-26 września

fot. MKS Chełmsko Śląskie

Trwa dobra passa trampkarzy MKS Chełmsko Śląskie. Wczoraj odnieśli szóste zwycięstwo z rzędu.

Lubawka - turniej tenisa

Na kortach w Lubawce trwa Turniej Tenisa Ziemnego o puchar Stanisława Wałendzisa. Do rywalizacji przystąpiło dziewięć par.

Aktualizacja 18:52

fot. ZSS Kamienna Góra

Wczoraj (czwartek, 23 września) drużyna klubu „Podaj Rękę” Kamienna Góra, działającego przy Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze wzięła udział w XVIII Dolnośląskim Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych w Wojcieszowie.

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 23.09.2021 roku na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt oraz chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

fot. MKS Chełmsko Śląskie

Wczoraj trampkarze MKS Chełmsko Śląskie rozegrali mecz piątej kolejki IV ligi okręgowej. W Starej Kamienicy grali z AP MOS Karkonosze Jelenia Góra.

MUKN "Pod Stróżą" w Lubawce

MUKN "Pod Stróżą" w Lubawce zaprasza dziewczynki i chłopców z klas I-IV szkół podstawowych na treningi narciarstwa biegowego i biathlonu.

REKLAMA

ds21