aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. via KTT Fraszka Kamienna Góra

W niedzielę (18 marca) tancerze Klubu Tańca Towarzyskiego "Fraszka" uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Borowej k/Wrocławia.

W piątek i sobotę (16, 17 marca) w Jakuszycach odbyły się zawody Pucharu Karkonoszy oraz Mistrzostwa Polski Amatorów w Biathlonie.

Wczoraj (niedziela, 18 marca) w Szczawnie-Zdroju odbył się turniej z cyklu Grand Prix Szczawna-Zdroju organizowany przez Klub Szachowy Wieża Pęgów oraz Urząd Miasta Szczawna-Zdroju pod patronatem burmistrza Marka Fedoruka.

tenis stołowy - finał strefy

Ponad dziewięćdziesięcioro zawodników uczestniczyło wczoraj (niedziela, 18 marca) w turnieju strefy jeleniogórskie w tenisie stołowym. Zawody były częścią XIX Dolnośląskich Igrzysk LZS - Mieszkańców Wsi i Miast.

Kinder+Sport

W sobotę (17 marca) w Miliczu odbył się pierwszy turniej wojewódzkich eliminacji Kinder + Sport w siatkarskich "trójkach" chłopców.

Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra

W piątek (16 marca) w Smolniku odbył się finał strefy jeleniogórskiej siatkarskich trójek chłopców. O awans do finału wojewódzkiego walczyły drużyny m.in. Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry szkoły z Krzeszowa.

Rozegrana została kolejna kolejka Jeleniogórskiej Ligi Piłki Siatkowej Amatorów 2018.

W kończącym się tygodniu w Białce Tatrzańskiej odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich.

Dzisiaj (sobota, 17 marca) w Jakuszycach odbył się przedostatni bieg zaliczany do cyklu Bieg na Igrzyska. Zawodnicy rywalizowali stylem klasycznym ze startu wspólnego.

Lubawka - halowy turniej piłki nożnej

Dzisiaj (sobota, 17 marca) w Lubawce odbył się halowy turniej piłki nożnej.