Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu x 3 4 5 6 7 8 9 materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog 12 13 14 15 x 17 18 19 20
reprezentanci Szkoły Podstawowej z Krzeszowa

Dzisiaj (poniedziałek, 18 czerwca) na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyło się XVII Powiatowe Spotkanie Mistrzów Portu Szkolnego i Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego.

W Igrzyskach Dzieci, w których startują uczniowie klas I-VI szkół podstawowych, pierwsze trójki w w rywalizacji dziewcząt i chłopców wyglądały identycznie. Wygrała Szkoła Podstawowa nr 1 przed Szkołą Podstawową nr 2 (obie z Kamiennej Góry). Trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Krzeszowa.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (klasy siódme podstawówek oraz gimnazja) współzawodnictwo dziewcząt wygrało Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej, druga była Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennej Góra, trzecia Szkoła Podstawowa z Krzeszowa. W rywalizacji chłopców wygrało Gimnazjum nr 2 z Kamiennej Góry przed Szkołą Podstawową w Pisarzowicach i Szkołą Podstawową w Krzeszowie.

W Licealiadzie klasyfikacji chłopców i dziewcząt wyglądała identycznie. Wygrał Zespół Szkół Ogólnokształcących przed Zespołem Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.

Nagrody odebrali również najlepsi sportowcy w konkurencjach indywidualnych i zespołowych. Tytuły Wybitnych Sportowców uzyskali zawodnicy, którzy zajęli miejsca I-III na zawodach wojewódzkich. Bardzo Dobrymi sportowcami zostali zawodnicy, którzy na zawodach wojewódzkich zajęli miejsca IV-VI lub na zawodach strefowych I-III.

Uroczystość zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy.