Drukuj

I Branżowy Turniej Siatkówki

W sobotę odbył się zorganizowany przez LKS Pagaz Cystersi Krzeszów I Branżowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Kamiennogórskiego.

W faza eliminacyjnej turnieju zostały rozegrane mecze w dwóch grupach. Na sali ZSZiO drużyna reprezentująca gminę Marciszów pokonała drużyny reprezentujące Nadleśnictwo Kamienna Góra i Joyson Safety Systems z Krzeszowa. Drużyna z Krzeszowa wygrała mecz z Nadleśnictwem i zajęła drugie miejsce w grupie.

W meczach na sali SP 2 drużyna Komendy Powiatowej Policji pokonała drużyny Państwowej Straży Pożarnej i gminy Lubawka. „Strażacy” pokonali drużynę z Lubawki i zajęli drugie miejsce w grupie.

W meczach półfinałowych na sali ZSZiO drużyna z Marciszowa wygrała ze drużyną Straży 2:0, a drużyna Joysona wygrała z drużyną Policji 2:1.

W meczu o trzecie miejsce „policjanci” wygrali ze „strażakami” 2:0, zdobywając trzecie miejsce w turnieju.

Mecz o pierwsze miejsce wygrali i zdobyli Puchar Starosty siatkarze z Marciszowa, pokonując siatkarzy Joysona, którzy zajęli drugie miejsce w turnieju.

Piąte miejsce według ilości zdobytych tzw. małych punktów zajęła drużyna z Lubawki a szóste siatkarze z Nadleśnictwa.

Starosta Powiatu Kamiennogórskiego wręczył okolicznościowe puchary i nagrody rzeczowe wszystkim drużynom, które wzięły udział w tym turnieju.

Turniej został zorganizowany z dotacji Powiatu Kamiennogórskiego i dzięki wsparciu finansowemu firmy Joyson Safety Systems z Krzeszowa.

I Branżowy Turniej Siatkówki