aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Najnowsze

Zespół Szkolno-Przedszkolny oraz Urząd Gminy w Marciszowie, zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji otwartego konkursu plastycznego „Poczciwy Anioł”.

 

Organizatorzy czekają na prace plastyczne, związane z motywem przewodnim – Aniołem.

Celem konkursu jest zaprojektowanie i wykonanie Anioła z dowolnych materiałów, w dowolnej technice np. płaskorzeźba (drewno, metal, glina, plastelina, masa solna), karton, formy przestrzenne, prace na tkaninie, rysunek. Mile widziane techniki mniej popularne i eksperymenty artystyczne!

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie oraz osoby dorosłe. Prace należy dostarczyć do szkoły (biblioteka szkolna) lub do urzędu (pokój nr 24), w terminie do dnia 7 stycznia 2020 roku.

Uroczyste podsumowanie konkursu, połączone z wystawą prac odbędzie się w 12 stycznia podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Domu Kultury w Marciszowie.

Uwaga!!!
Wszystkie prace 12 stycznia, trafią na charytatywną wystawę w Domu Kultury w Marciszowie, gdzie będzie można za symboliczną kwotę „zaopiekować” się wybranym Aniołem, wspierając tym samym akcję 28 Finału WOŚP.

ZSP Marciszów

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez

REKLAMA