aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

segregacja

W październiku rozpoczniemy w Kamiennej Górze akcję "Zła segregacja". Specjalne naklejki pojawią się przy nieruchomościach, których mieszkańcy niewłaściwie segregują odpady.

CYKLOFIESTA

Zapraszamy do rejestracji https://bit.ly/3ilq5qk uczestników. Dla pierwszych 250 osób mamy specjalne koszulki!
Zgłoszenia przyjmujemy też telefonicznie w wydziale promocji i polityki społecznej UM pod numerem tel. 75 64 55 126.

fot. UM Kamienna Góra

Przygotowujemy się do przebudowy ponad 2-kilometrowego odcinka ul. Lubawskiej. Wkrótce zlecimy przygotowanie dokumentacji projektowej i kosztorysu. Gdy skompletujemy papiery, będziemy mogli przystąpić do montażu finansowego przedsięwzięcia, jednak prace budowlane na pewno nie zaczną się w tym roku.

kasZapewniamy stałą obsługę podatników, zachęcamy do korzystania z elektronicznych form rozliczeń i zdalnego kontaktu.
• On-line poprzez e-Deklaracje i Twój e-PIT.
• W urzędzie – poprzez wrzucenie deklaracji, pism, innych dokumentów do wystawionych urn. W tym przypadku bez potwierdzenia wpływu do urzędu.

Rozpoczął się remont pomnika na Górze Parkowej w Kamiennej Górze. Dawny obelisk ofiar wojny, obecnie upamiętnia pomordowanych w kamiennogórskiej filii obozu Gross Rosen. Prace zlecił urząd miasta w Kamiennej Górze.

gmina Kamienna GóraWójt Gminy Kamienna Góra informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Kamienna Góra, Al. Wojska Polskiego 10 w dniu 11 września 2020 r. wywieszono wykazy nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy,najmu oraz użyczenia, stanowiących własność Gminy Kamienna Góra nr KROŚ.6845.1.11.2020. Szczegółowe informacje pod nr 75 610 62 78.

fot. UM Kamienna Góra

Kamiennogórska rada seniorów wznowiła działalność po przerwie spowodowanej pandemią. Janusz Chodasewicz burmistrz Kamiennej Góry spotkał się z reprezentantami środowisk i organizacji skupiających starsze osoby.

spis rolny

Od 1 września do 30 listopada w całej Polsce przeprowadzany jest Powszechny Spis Rolny. Udział w nim jest obowiązkowy. Jak się spisać i jakie dane trzeba podać?

Kamienna Góra, Cyklofiesta

26 września na ścieżce rowerowej i stadionie miejskim w Kamiennej Górze odbędzie się „Cyklofiesta”.

Aktualizacja 11.09.2020.

Życzenia Dożynkowe

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA