aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Władze Lubawki szukają dostawcy oświetlenia i nagłośnienia do obsługi tegorocznego Jarmarku Tkaczy Śląskich. Dzięki udostępnionym dokumentom poznaliśmy nazwy wykonawców.

Dziki Mega Baits

Organizatorzy zawodów wędkarskich Dziki Mega Baits skrócili termin płatności wpisowego. Na przelewy czekają do 25 lipca. Jeżeli wcześniej zapełni się lista zawodników z potwierdzeniem wpłaty, lista startowa zostanie zamknięta. Liczy się kolejność wpłat.

Uniemyśl

W najbliższą sobotę (20 lipca) w Uniemyślu będzie można zobaczyć ekologiczne i tradycyjne ogrody. Spacer po wsi rozpocznie się o godzinie 15:00.

Kamienna Góra - koncert

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na wakacyjny koncert miesiąca. Francis Tuan Trio wystąpi w piątek (19 lipca) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza.

Sokołowsko - fot. In Situ

Kinoteatr Zdrowie (ul. Główna 36) w Sokołowsku zaprasza na weekend z kinem włoskim

W najbliższą sobotę (20 lipca) w Janiszowie odbędzie się Festyn Rodzinny. Do wspólnej zabawy zapraszają sołtys i rada sołecka.

Kamienna Góra - wakacje 2019

W przyszłym tygodniu rozpoczyna się cykl zabaw na kamiennogórskich podwórkach. Pierwsze spotkania zaplanowane są na wtorek i środę.

Opawa

Stowarzyszenie Brama Opawska zaprasza na rowerową wycieczkę na górę św. Anny w Krzeszowie.

Chełmsko Śląskie

Grupa nieformalna „Wspólnie dla Chełmska” realizująca projekt pod nazwą „Historia nieskończona” zaprasza mieszkańców Chełmska Śl. i okolic do współtworzenia materiału fotograficznego.

fot. fb/gmina Kamienna Góra

Tegoroczna edycja Zlotu Krasnali w Gorzeszowie odbywać się będzie pod hasłem - rycerskie zabawy krasnali. W tym roku zlot odbędzie się po raz siedemnasty.