Drukuj

Już 3 czerwca (piątek) rozpoczną się Dni Kamiennej Góry 2016. Imprezy potrwają do niedzieli.

patronat - powiatowa.infoW piątek od rana gospodarzem Dni Kamiennej Góry będzie Zespół Szkół przy ul. Lubawskiej. Rozstrzygnięty zostanie konkurs "Legendy Ziemi Kamiennogórskiej". Spod szkoły ruszy XXXII Rajd "Wiosna". O godzinie 11 w Lotosie otwarta zostanie wystawa prac uczniów Szkoły Podstawowej nr 1. O 17 w Galerii Centrum nastąpi otwarcie wystawy "Prezentacje 2016". Od 18 do północy, w ramach Nocy w Muzeum, czynne będzie Muzeum Tkactwa. O godzinie 19 rozpoczną się imprezy nad zalewem. Wystąpią Czadoman i Fanatic. Na 21.30 zaplanowany jest pokaz mody, a o 22 rozpocznie się dyskoteka.

Sobota to dzień sportowy. Zaplanowano turniej tenisa ziemnego, turniej szachowy, olimpiadę przedszkolaków, turniej plażowej piłki siatkowej, mecz pływacki Kamienna Góra - Wałbrzych, turniej piłki koszykowej, bieg przełajowy. Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na akcję "Książka za złotówkę". O godzinie 17 nad zalewem rozpocznie się Green Water Festival. Na godzinę 21.30 zaplanowano występ gwiazdy wieczoru, zespołu Strachy na Lachy. O 23 rozpocznie się pokaz laserowy, a o 23.30 Secret Beach Party.

W niedzielę od rana wędkarze walczyć będą o puchar Ziemi Kamiennogórskiej. Zaplanowano turnieje piłki nożnej dla dzieci i rodzin. O 14 rozpocznie się XIV Przegląd Piosenki Przedszkolnej, o 15 ruszy XI Biesiada z Piosenką. O godzinie 20 rozpocznie się koncert gwiazdy wieczoru - zespołu Weekend.

Więcej o Dniach Kamiennej Góry 2016 w menu Dni Kamiennej Góry 2016

Dni Kamiennej Góry 2016