Drukuj

Idea festiwalu powstała w 2014 roku jako alternatywa dla Dnia Kamiennej Góry. Już rok później koncert stał się częścią święta miasta. W tym roku opanuje główną scenę po raz drugi. Koncert rozpocznie się w sobotę (4 czerwca) o godzinie 17.

patronat - powiatowa.infoSlow Motion Bullet
Muzyka tej grupy to przede wszystkim fuzja ciężkich brzmień gitarowych, solidnego wokalu oraz finezyjnej, melodyjnej gry skrzypiec. W połączeniu z inspiracją takimi ugrupowaniami jak Tool, SOAD czy Pantera, doskonałą sekcją rytmiczną oraz instrumentem nietypowym dla tego rodzaju muzyki zespół daje potężną mieszankę melodii, energii i klimatu, w solidnej oprawie rockowo-metalowych kompozycji.


AR PO DE
Folk, trochę klasyki, trochę jazzu, wszystko z własną aranżacją. Międzynarodowy Zespół Muzyczny "AR PO DE" łączy pasja tworzenia muzyki, która jest odzwierciedleniem wielu kultur z Armenii, Polski i Niemiec. W repertuarze muzyka świata, w tym grecka, irlandzka, mołdawska, bałkańska, niemiecka, polska.

Green Day Revival (CZ)
Przedstawiciele czeskiego miasta partnerskiego Kamiennej Góry ? Dvur Kralove nad Łabą.
Green Day Revival zespół punk-rockowy, powstał w roku 2014. Repertuar zespołu tworzą największe hity Green Day.

Sofakante (DE)
Przedstawiciele niemieckiego miasta partnerskiego Kamiennej Góry ? Wolfenbüttel.
Zespół grający muzykę akustyczną (dwie gitary i śpiew w języku niemieckim), założony w 2014 roku. Tworzą go studenci ze Szkoły Wyższej Ostafalia w Wolfenbüttel.

Więcej o Dniach Kamiennej Góry 2016 - kliknij tutaj

Green Water Festival