Drukuj
Dni Kamiennej Góry 2018

Ostatniego dnia święta miasta Kamiennej Góry odbyły się koncerty w ramach trzeciego dnia Green Water Festiwal, a także wystąpiła gwiazda wieczoru Agnieszka Chylińska.

Dni Kamiennej Góry 2018

Pierwszym występem zaszczyciły mieszkańców przedszkolaki ze wszystkich placówek znajdujących się w Kamiennej Górze, prezentując się podczas 16 edycji przeglądu piosenki przedszkolnej.

Dni Kamiennej Góry 2018

Po występie dzieci odbyła się 13 edycja Biesiady z Piosenką, w której wzięło udział dziewięć zespołów wykonujących pieśni ludowe. Wystąpiły grupy z Kamiennej Góry, Chełmska Śląskiego, Świdnika, Lubawki, Przedwojowa, Kowar a także z Wojcieszowa.

Dni Kamiennej Góry 2018

Ostatnim zespołem, który wystąpił na Green Water Festiwalu był czeski Princess wykonujący covery Queen, który swoim występem, a zwłaszcza charyzmą wokalisty przekazał publiczności ducha brytyjskiej grupy.

Dni Kamiennej Góry 2018

Wisienką na torcie był występ znanej polskiej piosenkarki Agnieszki Chylińskiej zwieńczający obchody dni Kamiennej Góry. Mieszkańcy otrzymali wielkie show od gwiazdy, która świetnie bawiła się z publicznością. Jej występ był takim wydarzeniem, że część jej fanów zajmowała miejsca przy scenie parę godzin przed samym spektaklem.

Dni Kamiennej Góry 2018