aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

 Źródło: pixabay.com

Ładna fryzura jest ozdobą głowy każdego człowieka. Warto więc dokładać wszelkich starań, by nasze włosy wyglądały schludnie, zawsze były czyste oraz interesująco ułożone. Piękne włosy w zestawieniu z dobrze dobranym ubiorem, z pewnością sprawią nam wiele radości. Będą się także dobrze prezentować zarówno w pracy, jak i w życiu towarzyskim. Czasami jednak ludzie łysieją - z bardzo różnych powodów. Bywa też tak, że dochodzimy do takiego etapu, że warto zainwestować w profesjonalny przeszczep włosów. Dobrze by było, gdyby przeszczepem włosów zajęli się profesjonaliści z doświadczeniem, bo dzięki nim jest wielka szansa na to, że na naszej głowie pojawi się znów bujna czupryna. Jeśli więc nasze mieszki włosowe wymagają poważnego wsparcia, należy się rozejrzeć za bezpiecznymi rozwiązaniami.

 

 

Zabieg przeszczepu włosów, w który warto zainwestować

Jeśli więc mamy pewność, że koniecznie potrzebujemy przeszczepu włosów, który w zdecydowany sposób zmieni jakość naszego życia, to koniecznie powinniśmy znaleźć klinikę, znającą się na rzeczy i niebojącą się tego typu wyzwań. Z pewnością jednym z lepszych adresów, gdzie dokonamy zabiegu transplantacji włosów najnowocześniejszymi oraz najbardziej skutecznymi metodami, jest adres sieciowy: https://flymedica.pl/. Co ciekawe: zabieg transplantacji włosów jest wykonywany poza granicami naszego kraju i wiąże się z wyjazdem do kliniki w Turcji. Zabieg nie należy do najtańszych, ale jest to pracochłonna technika, która wymaga odpowiedniej wiedzy oraz specjalistycznego sprzętu. Dobrze przeszczepione włosy nie różnią się niczym od naszej wcześniejszej fryzury. Zabieg jest operacją mikrochirurgiczną, przeprowadzaną w znieczuleniu miejscowym. Po przeszczepie włosów pacjent albo pacjentka podlegają comiesięcznej kontroli lekarskiej online, a na przeszczepione mieszki włosowe oraz ostateczny efekt przeszczepu jest udzielana gwarancja. Warto podkreśli, że przeszczep włosów w Turcji jest znacznie tańszy niż w Polsce, a doświadczenie lekarzy w klinice Dr. Serkana Aygina właśnie znacznie wyższe niż w kraju. 

 

Przeszczep włosów metodą FUE - dobry sposób na nową fryzurę

Z pewnością warto jest poddać się przeszczepowi mieszków włosowych nowoczesną metodą FUE. Podczas zabiegu pacjent albo pacjentka nie odczuwają żadnego dyskomfortu. Sam przeszczep włosów wykonywany jest wyspecjalizowany zespół, pod nadzorem wykwalifikowanego lekarza, co gwarantuje nam doskonałą precyzję tego zabiegu. Jeśli mówimy o zabiegu przeszczepu włosów w tej tureckiej klinice, to na ich stronie znajdziemy przejrzysty cennik ich usług: https://flymedica.pl/ile-kosztuje-przeszczep-wlosow/. Takie podejście zagwarantuje nam, że cena nagle nie "urośnie", a my dokładnie będziemy wiedzieć, ile zapłacimy. Do samego zabiegu kwalifikuje nas oczywiście lekarz po uprzedniej konsultacji medycznej. Warto więc walczyć z nadmierną utratą włosów, wywołaną np. łysieniem androgenowym, choć jak dobrze wiemy, wypadanie włosów może mieć różne dość skomplikowane przyczyny. O tym, na czym polega przeszczep włosów przeczytamy także na stronie kliniki. Znajdziemy tam sporo przydatnych informacji, np. na temat przeszczepionych włosów oraz sposobu postępowania z nimi w okresie po zabiegowym. Utrata włosów, czy też poważnie przerzedzone włosy, nie muszą być przyczyną wstydu. Metoda FUE zapewni nam szybko odrastające włosy i wkrótce nie będziemy już widzieć w lustrze łysej skóry głowy. Z pewnością będzie to dobre remedium dla tych z nas, których dotknęło łysienie androgenowe albo inne problemy z włosami, którym można zaradzić.

 

undefined

REKLAMA

ds21