aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra, Jarmark Bożonarodzeniowy

W Kamiennej Górze rozpoczął się Jarmark Bożonarodzeniowy. Impreza potrwa do niedzieli.

marciszow gmina

Tylko jedna oferta złożona został w przetargu, w którym gmina Marciszów szukała instytucji mogącej udzielić jej kredytu w wysokości 1 mln zł.

fot. UM Kamienna Góra

Miasto Kamienna Góra, Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze oraz Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zapraszają na obchody 41. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia 2022 roku. Szczegóły na plakacie.

Fot. Alek Ziółkowski

Zapraszamy na niecodzienną wystawę fotografii krajoznawczej. Różnorodną, bogatą w swej treści i formie, nie podporządkowaną żadnym tematycznym ryzom, emanującą natomiast impresją autorów, czyli subiektywnymi ich odczuciami w zestawieniu z pięknem świata. XI Doroczna Wystawa Komisji Fotografii Krajoznawczej już 10 grudnia w Galerii na Piętrze Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni.

fot. WOK

To już ostatnia, dziesiąta wystawa w cyklu „Debiuty” przygotowana przez Komisję Fotografii Krajoznawczej PTTK Oddziału Ziemi Wałbrzyskiej. Tym razem swoje fotografie zaprezentuje Halina Babicka.

fot. ŚOK

Krzysztof Zalewski napisał o nim “ostatnia nadzieja rocka”. Laureatka Świdnickich Recenzji Muzycznych wychwala “nowofalowy oddech i podryg shoegaze’u”. Widzowie Męskiego Grania wspominają “kawał dobrego na*ierdalania”. Przekonajcie się sami jaki jest WaluśKraksaKryzys już w tę sobotę w świdnickim Klubie Bolko.

Kamienna Góra, karetka, pogotowie ratunkowe

Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze poinformowało o kolizji jednej z karetek z Kamiennej Góry podczas przewożenia pacjenta.

Nullizmatyk

Nullizmatyk w najnowszym singlu rozlicza się z przeszłości.. Stawiając bardzo ważne pytanie.. Czy było warto.. Czy warto było..

Marciszów, dojazd, tablica

Na terenie Marciszowa montowane są tablice z nazwami ulic i numerami posesji. Prace finansowane są z funduszu sołeckiego.

fot. użyczone

W miniony weekend w Sianowie rozegrane zostało Super Grand Prix Młodzieżowców, Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w badmintonie. To jedne z najważniejszych zawodów sezonu.

Chełmsko Śląskie, Jarmark

W niedzielę (11 grudnia) w Chełmsku Śląskim odbędzie się IV Bożonarodzeniowy Jarmark Sołecki.

Krzeszów, turniej fifa

Ruszyły zapisy do II Noworocznego Turnieju FIFA o Puchar Wójta Gminy Kamienna Góra. Podobnie jak przed rokiem rozgrywki odbędą się w Kinie za Rogiem w Krzeszowie.

zus Szybki dostęp do informacji, możliwość łatwego wnioskowania o 500+ i wyprawkę sprawiają, że mZUS ma na swoim telefonie już 33 tys. użytkowników. Aplikacja została uruchomiona 14 listopada tego roku.

Marciszów, choinka

Przy Urzędzie Gminy w Marciszowie stoi już choinka. Konstrukcję rozświetlają białe światełka.

Stara Kopalnia Wałbrzych

Na scenie kawiarni Sztygarówka w Starej Kopalni pojawi się fenomenalny wrocławski duet łączący w swojej twórczości dolnośląskie pieśni ludowe z jazzem i elektroniką. To nietuzinkowe połączenie brzmi fenomenalnie w wykonaniu wyjątkowych artystów.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2021 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2021

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2022 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

wszystko o święcie miasta Lubawka w 2022 roku - 23 - 25 września

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2023 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA