aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra, zawody wędkarskie

Nad zbiornikiem But w Kamiennej Górze odbyły się zawody spławikowo- gruntowe Senior 60+ dla członków koła PZW Kamienna Góra "Miasto".

obóz sportowy

Dzięki współpracy udało się zorganizować obóz sportowy dwóch lokalnych klubów. Najmłodsi piłkarze Orła Lubawka i Akademii Sportu Krzeszów spędzili tydzień w Bieszczadach.

I memoriał im. Adama Blicharskiego

Osiem drużyn zagrało w I memoriale im. Adama Blicharskiego. Zawody odbyły się na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze.

W trzecim dniu Mistrzostw Polski w biathlonie letnim rozegrane zostały biegi sztafetowe. Zawody odbywają się w Czarnym Borze.

W drugim dniu Mistrzostw Polski w biathlonie letnim rozegrane zostały sprinty. Zawody odbywają się w Czarnym Borze.

W Czarnym Borze trwają Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim. Dzisiaj rozegrany zostały biegi indywidualne.

Inez Chmielewska

Inez Chmielewska, wychowanka kamiennogórskiego klubu AMS Mini Volley powołana została do kadry Polski.

fot. ZSS Kamienna Góra

W dniach 20-22.05.2022 w Bydgoszczy odbył się drugi etap XII Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w trzech konkurencjach: wrotkarstwo, tenis ziemny i gimnastyka. Zawodnicy Klubu Podaj Rękę Kamienna Góra, działającego przy Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze wystartowali w konkurencjach gimnastycznych zdobywając wiele medali.

Lubawka, turniej piłki nożnej

Na stadionie w Lubawce walczyły dzisiaj drużyny z trzech kategorii wiekowych reprezentujące klubu z powiatu kamiennogórskiego i okolic.

Kamienna Góra, mistrzowie sportu

W auli Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze odbyło się podsumowanie sportowych zmagań uczniów z terenu powiatu kamiennogórskiego w roku szkolnym 2021/22.

REKLAMA