Kamienna Góra - Mistrzostwa Okręgu PZW

W sobotę i niedzielę (12 / 13 czerwca) na Zalewie w Kamiennej Górze rozgrywane były Feederowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Jeleniej Górze w kategorii senior. Udział wzięło 26 wędkarzy.

Zawody wygrał Adam Pandzierski (Świerzawa, koło Jelenia Góra Grodzkie), który złowił prawie 10 kg ryb. Drugie miejsce zajął Daniel Izydorczyk (Leśna), trzecie Marcin Nowak (Leśna). Najlepszym reprezentantem koła PZW Kamienna Góra "Miasto" był Marcin Kozubski (10 miejsce), Arkadiusz Rusiecki był 12, Szymon Ciach 13, Grzegorz Michałczak 15, Zbigniew Borchardt 22, Paweł Lisiecki 24.

W klasyfikacji drużynowej sklasyfikowanych zostało 7 drużyn. Wygrała pierwsza reprezentacja Leśnej (ponad 22 kg złowionych ryb). Drugie miejsce zajęła drużyna Cieplice "Fampa", trzecie druga drużyna Leśnej. Ekipa Kamienna Góra Miasto Team Feeder był 4, a Kamienna Góra Miasto "Ochotka" 7.