Kamienna Góra - turniej tenisa ziemnego

W sobotę i niedzielę (12 i 13 czerwca) na kortach nad kamiennogórskim zalewem rozgrywany był turniej tenisa ziemnego o puchar Intermarche.

Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach. W grupie open walczyło 16 osób, w kategorii open pro 8 osób. Rozgrywki rozpoczęły się od gry w grupach. Najlepsi tenisiści wywalczyli awans do ćwierćfinałów. Na tym etapie rozpoczynały się rozgrywki systemem pucharowym. W turnieju uczestniczyły dwie panie. Oprócz tenisistów z Kamiennej Góry i Lubawki do turnieju przystąpili zawodnicy z Wałbrzycha, Świdnicy, Krzeszowa i Opola.

Pierwsze miejsce w kategorii open pro zajął Łukasz Nowik (Wałbrzych), drugie Rafał Kuniej (Lubawka), trzecie Michał Kozłowski (Świdnica).

W kategorii open wygrał Ksawery Kurowski (Świdnica), drugie miejsce zajął Wojtek Kierepka (Wałbrzych), trzecie Piotr Kierepka (Wałbrzych).

Organizatorzy dziękują Maciejowi Pałac - Intermarche Kamienna Góra za pomoc w organizacji turnieju.