Drukuj

W imieniu 412 Sztabu XXIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy serdecznie dziękuję wszystkim, którzy z nami grali.

Dziękuję wolontariuszom kwestującym w Krzeszowie, Pisarzowicach, Przedwojowie i Kamiennej Górze.
Dziękuję tym, którzy wystąpili na scenach w tych miejscowościach, darczyńcom, których dary licytowaliśmy podczas wielogodzinnych  imprez organizowanych w instytucjach kultury, szkołach, przedszkolach oraz organizatorom tych działań.

Szczególne podziękowania kieruję do tych, którzy wspomagali nasze działania: do Powiatowej Komendy Policji,  Specjalistycznej i Grupy Ratownictwa Kamienna Góra za dbanie o bezpieczeństwo wolontariuszy i uczestników imprez,
do  przedstawicieli mediów: TVK Kamienna Góra, Regionalnego Tygodnika Informacyjnego, portalu powiatowa.info i Telwizji kablowej Vectra za informacje o naszych działaniach przekazywanych przed, w trakcie i po Finale.
Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie ?Imprezy z sercem? w Centrum Kultury w Kamiennej Górze : paniom Genowefie Budnik, Patrycji Stepko, Ani Dańczak, Zofii Lorencik, uczniowi SGEE ? Jakubowi Rukowiczowi oraz pracownikom Centrum Kultury.
Dziękuję również wszystkim, którzy bawili się z nami w Centrum Kultury, i tym którzy licytowali ofiarowane dary.
Z nadzieją, że będziemy grali do końca świata i jeden dzień dłużej
Szef Sztabu nr 412 XXIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Marek Dańczak