aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

WOŚP Kamienna GóraPrzed nami 29. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ? FINAŁ Z GŁOWĄ!

10 stycznia 2021r. będziemy zbierać pieniądze na wsparcie laryngologii, otolaryngologii i diagnostykę głowy.

W ubiegłym roku kamiennogórski Sztab wpłacił na konto Fundacji WOŚP 180.435,78zł.

 

Mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią również podczas 29. Finału chcemy wspierać szczytne cele Orkiestry, a tym samym świętować wspólnotę otwartych serc.
Jak co roku zwracamy się do Państwa z ufnością, że wesprzecie działania Sztabu.

Obecnie opracowujemy różne scenariusze przeprowadzenia Finału w naszym mieście, ale pewne jest, że nie odpuszczamy!
Niestety nie możemy zorganizować Finału, do jakiego przywykli Kamiennogórzanie. Nie będzie więc kramiku, kiermaszu ciast, występów na żywo i publiczności. Ale, jak co roku, będziemy prowadzić transmisję na żywo z przebiegu Finału w naszym mieście w TV Kamienna Góra.
Liczymy na to, że zechcą Państwo zagrać z nami.
Dotychczas przekazywaliście Państwo licytacyjne dary, które z wielkim zapałem mieszkańcy licytowali. Ze względu na obostrzenia, nasz kamiennogórski sztab będzie działał w innych niż zwykle warunkach. W pomieszczeniu, które będziemy mieli do dyspozycji, nie zmieści się więcej niż ok. 50 przedmiotów, dlatego prosimy każdego z Darczyńców o przekazanie tylko jednego daru. Podczas 29. Finału będziemy prowadzić jedynie licytacje telefoniczne .

Informacje o zamiarze ofiarowania na licytację daru prosimy przekazywać od 14 grudnia 2020r. do 7 stycznia 2021r. telefonicznie - w dni robocze w godz. 8.00 ? 16.00 ( Tel. 75 744 2875, 75 307 0498) lub drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Oddzwonimy i wspólnie ustalimy termin w którym dar możemy odebrać.

GRAJMY Z GŁOWĄ!

Szef Sztabu 412
Marek Dańczak

REKLAMA