aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Tomasz KulonSerdecznie dziękuję wszystkim moim wyborcom za udział w drugiej turze wyborów oraz za głosy oddane na mnie.

Patryk StrausBardzo serdecznie dziękuję za udział w II turze wyborów na wójta gminy Kamienna Góra. Tak duży wyraz poparcia to dla mnie wielki zaszczyt i wielkie zobowiązanie. To również wielki kredyt zaufania, który zamierzam spłacić swoją ciężką pracą i zaangażowaniem. Tak jak deklarowałem wcześniej, zamierzam kierować Gminą ponad podziałami oraz z szacunkiem dla każdego Mieszkańca.

Franciszek WalkaDziękuję za wszystkie głosy oddane na moją osobę w wyborach samorządowych.

Bożena KończakDziękuję serdecznie wszystkim wyborcom, którzy oddali na mnie swoje głosy i obdarzyli mnie zaufaniem.

K. Świątek

Ewa KocembaBardzo dziękuje za oddane na mnie glosy.  Zaufanie, którym obdarzyliście mnie, jest dla mnie zaszczytem, ale przede wszystkim mobilizacją do wytężonej pracy.

W związku z rozpowszechnianiem na terenie Miasta i Gminy Lubawka informacji, że po objęciu przeze mnie stanowiska burmistrza będę masowo zwalniać pracowników urzędu, szkół i innych jednostek podległych oświadczam, że jest to NIEPRAWDA.

Z Serca dziękuję wszystkim Państwu, którzy zaufali mojej skromnej osobie w wyborach samorządowych 2014 na Reprezentanta Mieszkańców ul. Cichej w Radzie Miasta Kamienna Góra.

Zabrakło 2. Głosów...

Patryk Straus

Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w Wyborach Samorządowych ?2014 ? to wyraz odpowiedzialności i troski o nasz Małe Ojczyzny.

REKLAMA