aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Ilona Antoniszyn-Klik

Do Kamiennej Góry przyjechała dzisiaj (niedziela, 18 października) Ilona Antoniszyn-Klik, wiceminister gospodarki, ?jedynka? PSL w wyborach do Sejmu.Podczas wizyty w Muzeum Tkactwa I. Antoniszyn-Klik spotkała się z wąską grupą współpracowników. Spotkanie miało roboczy charakter. W planie trwającej kampanii jest spotkanie z mieszkańcami Kamiennej Góry. ?Klikobus? ma dotrzeć do powiatu pod koniec tygodnia.

Zachęcając do głosowania na listę PSL I. Antoniszyn-Klik mówiła: - Mamy bardzo mocną reprezentację samorządowców i bardzo ambitnych kandydatów. - Na liście jest m.in. wiceminister, wicemarszałek i wiceprzewodniczący rady powiatu. 

W okręgu jeloniogórsko-legnickim PSL nie odnosił do tej pory sukcesów. Nie miał żadnego posła. Teraz ma się to zmienić. ?Jedynka? liczy na dwa mandaty. Ma być to efekt ciężkiej pracy włożonej w kampanię wyborczą. I. Antoniszyn-Klik, rozpoznawalnej w okręgu m.in. dzięki współpracy ze Specjalnymi Strefami Ekonomicznymi, pomaga grupa młodych przyjaciół, nie tylko członków PSL. - Nie traćcie swojego głosu na wariatów ? apelują, tłumacząc, że przewracanie wszystkiego do góry nogami nie poprawi sytuacji.

- Podchodzę do życia ekumenicznie ? mówi I. Antoniszyn-Klik. Zapowiada współpracę z każdym, bez względu na partyjne barwy. Ważne mają być pomysły, które poseł może wspierać.

Według kandydatki PSL takie miasta jak Kamienna Góra potrzebują konsekwentnego rozwoju i wsparcia m.in. w rządzie.

REKLAMA