Drukuj

Kamienna Góra - zniszczone materiały

Do drugiej tury wyborów prezydenckich zostało kilka dni. Atmosfera przez cały okres kampanii jest gorąca, co widać także na kamiennogórskich ulicach.

 

Jesteśmy świadkami niezwykle ważnych dla Polski wyborów prezydenta RP. Wszystkim Polakom niezależnie od poglądów politycznych udziela się ta atmosfera.

Dzielenie Polaków na tych mądrych, wykształconych z dużych miast popierających R. Trzaskowskiego  i tych głupszych, niewykszatłconych ze wsi i małych miast popierających A. Dudę wprowadza zakrzywienie rzeczywistości skutkujące tworzeniem sztucznych podziałów i wzajemnych antagonizmów.

Ciągła manipulacja informacją, hejt, niebywała pogarda i wrogość do Prezydenta Andrzeja Dudy manifestowana za pomocą mediów z zagranicznym kapitałem skutkuje przeniesieniem tej iluzji podziału Polaków na ulicę miast i wsi. Skutkuje to między innymi  wojną na  plakaty i banery. Nie chodzi tu o rywalizację o ilość czy miejsce ekspozycji materiałów wyborczych a o haniebny proceder zrywania plakatów, niszczenia a nawet kradzieży banerów wyborczych.

Kamienna Góra - zniszczone materiały

Tak jak w całej Polsce tak i w naszym regionie kampanijni wandale upodobali sobie materiały wyborcze A. Dudy. Skala tego procederu  jest ogromna. Często ponowne zawieszenie materiałów nic nie daje. Wystarczy parę chwil a ?lotne patrole? zaklejają plakaty, niszczą lub kradną banery. Kilkukrotnie całkowicie zniszczono nawet materiały eksponowane w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Kamiennej Górze.

Do czego doprowadzi nas wszystkich Polaków strategia  dezawuowania, obrażania i poniżania urzędującego Prezydenta obrana już od samego początku kampanii, a przejawiająca się na wielu płaszczyznach - od blokowania wieców poparcia,  przez niszczenie materiałów, czy w końcu po haniebne wypowiedzi poniżające wyborców Andrzeja Dudy?

Odpowiedź na to pytanie uzyskamy 12.07.2020r.

Tego dnia zdecydujemy jakiej Polski chcemy, dlatego Wszyscy udajmy się do urn wyborczych aby inni nie decydowali za nas.

#WyboryPrezydenckie2020

Kamienna Góra - zniszczone materiały